Povídky

11. září 2010 v 20:56 | Suzzy |  ♥ Povídky


VŠECHNY POVÍDKY ZVEŘEJNĚNÉ NA TOMTO BLOGU JSOU MOU VASTNÍ TVORBOU TUDÍŽ CIZÍ POVÍDKY NA TÉTO STRÁNCE NEPROPAGUJI.

KOPÍROVAT ČI ZVEŘEJŇOVAT LZE POUZE SE SVOLENÍM AUTORKY!

Sdělení: Vím, že se již dlouho žádná povídka neobjevila, ale připravuji něco skutečně nového! Určitě se můžete těšit :))
DOKONČENÉ

Láska se tě nikdy nezeptá, Koho vlastně chceš! Pokud to tak chce ona, bude po jejím! I proti tvé vůli... (Tokio Hotel - dokončeno > 18.9.2010)

Když dva osudy podle Lásky patří k sobě, spojí se. Možná už brzy. A možná už navždy... (Tokio Hotel - Dokončeno > 29.11. 2010)

Jedny zavřené dveře, otevřou dvoje nové. A zavedou vás do světa o kterém mnozí jen sní...(Tokio Hotel - dokončeno > 25.8.2010)

Camille a Bill jsou jedním z nejznámějších párů světa. Jejich soukromý život, ale poslední dobou vysí na vlásku. Žádné soukromí, spousta fotografů a fanynek, to nedělá nikde dobrotu. A co všechno se stane, když se do toho zamotá sladký a neodolatelný Tom? (Tokio Hotel - Dokončeno > 29.1. 2011)

Místo 3 měsíců úmorného učení prožívá Melody 3 měsíce na cestách se známou kapelou. To už mluví za Vše, ne? (Tokio Hotel - Dokončeno 22.4. 2012)JEDNODÍLNÉ

Vysněný přítel není nikdy na škodu! Třeba je ale všechno jinak než si myslíš... Třeba tvůj imaginární přítel není vůbec imaginární... ( Tokio Hotel - dokončeno - 28.9.2010 )

Melanie má vše co by si každá dívka mohla jen přát. Nic ale netrvá věčně. A bohužel ani její štěstí nebude trvat navěky... (dokončeno - 30.10.2010)

Oslava silvestra. Příchod Nového roku. Alkohol a nerozluční přátelé. Nebo snad něco víc? (Dokončeno > 31.12. 2010)

Návštěva z jiné dimenze? Eilín sama neví. Ví však, že potkala dokonalého muže. Aliena (dokončeno - 7.5. 2011)

Někdo rád nezáváznou zábavu s neznámým krásným mladíkem, uvnitř klubu. (dokončeno - 8.5. 2011)

Stačil jedniný pohled do Jeho očí.. a tanec osudu byl na světe... (dokončeno - 25.12. 2011)

Žhavé léto, latinská hudba a neodmyslitelně.. tanec! Chavier, Williem. Minulost, přítomnost. Je až neuvěřitené, jak se dokážou časy prolínat. (dokončeno - 16.6. 2012)

Znáte pocit, kdy jste zamilovaní do svého kamaráda? Ano? Tak ted se zamyslete. Je lepší mu to říct a riskovat tak, že pokazíte vaše přátelství nebo budete mlčet, tiše trpět a sledovat, jak využívá svých neodolatelných předností? (dokončeno - 20.6. 2012)

Zkus dát každému dni šanci, aby se stal tím nejlepším! Nikdy nevíš co všechno se může stát a změnit tak tvůj pohled na zprvního dojmu nudně vypadající dny. (dokončeno - 24.6. 2012)

Nejde o Vás. Jde o tu magickou atmosféru kolem. Jde o dojmy, které ve Vás obyčejný skok může vyvolat... (dokončeno - 24.6. 2012)


ROZEPSANÉ


.Slunné Španělsko, moře, západy slunce, zábava, ale i letní láska. Barbara a Miguel. Češka a Španěl. Jde to dohromady? Oni si myslí, že ano, ale... bude mít tento příběh někdy pokračování? Ona se totiž nikdy nesmířila s tím, že tohle je konec... (Barbara a Miguel)


Život po jakém Emma toužila. Má téměř Vše co si kdy přála. Je slavná, bohatá, má milovaného přítele. Jeden týden však dokáže udělat divy, když se v ateliéru objeví svůdný a nádherný mladík. Emma jako by najednou nevěděla Čí je. Jak se vypořádá se skutečností, že z pouhé hrané lásky pro reklamu, vykvete pravá láska? (Tokio Hotel)

Skutečné příběhy. Láska, bolest, smrt, přátelé, děti, drogy, rozchody. Dokážete-li skutečnost přijmout, písničky a povídky Tokio Hotel jsou Vám otevřené (Tokio Hotel)

Že není možné, aby se homosexuálně orientovaná dívka zamilovala do osoby opačného pohlaví? Věřte, že v téhle povídce to možné je. Kouzlo jeho očí je přece tak silné... (Tokio Hotel)
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama