Červenec 2011

Magic Prague ♥

28. července 2011 v 20:43 | Suzzy |  ♥ Fotografie
Tak jsem se vrátila z krásný a dlouhý procházky Prahou :)
Chodím sice po pořád stejných místech, ale nikdy mě to nepřestane bavit. Cítím se tam jako v cizině :)
Na Václaváku jsem dneska za svůj život dostala už 4. nabídku k snatku :D .. tentokrát to byl mladý Ital, který se mi představil jako Leo. Vysoký, opálený blondáček s hnědýma očima. V doprovodu měl ještě další 3 kluky takže jsem se za tu pulhodinku, kterou jsem s nima ztrávila, rozhodně nenudila :D
Dneska mi volal Diego! :) nějak okolo půl sedmý takže jsem proseděla skoro 15 minut na lavičce na Malostranský a poslouchala jeho úžasnej hlas, jak vypráví, že v Řecku je vedro na padnutí, že na diskotéce od mýho odjezdu ještě nebyl. Ptali se po mě i kluci a jedna slečna z jeho animátorského týmu. Já mu zas povyprávěla o Praze, co dělám. Pak došlo i na mou nejméně oblíbenou větu, že mi moc chybí! Nesnáším, když to musím klukovi říkat, protože si pak uvědomuju, jak moc je ode mně daleko :( ale tak třeba se vážně ještě někdy uvidíme :)

No a tady mám pár fotek z mojí procházky :)
Nekopírovat! Soukromé! :D


Hvězdné turné 11.

26. července 2011 v 18:01 | Suzzy |  Hvězdné turné
Moc se omlouvám, že jsem včera nepřidala další díl, ale byla jsem časově trošku zaneprázdněná :D :)

> Chci ven.
> A mám tě jako litovat?
> Copak, že nejdeš hrát?
> Chci se ti jen omluvit.

"Nemůžete laskavě dávat pozor na cestu?!" rozkřiknu se na Někoho, kdo do Mě vrazil.
"Ty jsi teda příjemná" zakroutí hlavou Stan!
"Zatraceně" úlekem uskočím. "To se mi snad zdá. Ty jsi prostě všude!" rozmáchnu se rukama.
"Dík, jsi milá. Kam si sakra včera zmizela? S Billem jsme tě, jak idioti hledali po celém klubu. Báli jsme se o Tebe" vyčte mi.
"Ale ne ve správný čas" ušklíbnu se s jistou dávkou ironie.
Měl pravdu, jsem šíleně příjemná.
"Ve správný čas?" pozvedne obočí, které se mu ztratí až někde ve vlasech.
"Nech to být" mávnu rukou. "Ještě jsi mi neřekl co tady vlastně děláš?" zkusím to už trochu mileji.
"Brigáda"

Příjemné dny s... ♥

26. července 2011 v 9:56 | Suzzy |  ♥ Pár slov
Tak včera jsem po zase stráášně dlouhé době byla venku s Kačenkou! Díky jejímu článku na blogu jsme se celkem rychle domluvily na srazu.
Takže jsme se celé odpoledne procházely po krásné Praze a probíraly všechno co jsme za tu dobu stihly zažít.

Stihly jsme projít Václavské náměstí, Karlův most, pak místo v okolí Staroměstského náměstí, Národní třídu, přes most na Újezd, kde jsme se na chvilku posadily na Petříně a pak nám cesta pokračovala přes Malostranské náměstí až na Malostranskou, kde jsme čekaly na tramvaj.
Byl to strašně krásný den v porovnání s těmi, kdy sama bloudím ulicemi Prahy :)

PS: večer zveřejním další díl Hvězdného turné :)Greek - Rhodes ♥ II.

22. července 2011 v 18:22 | Suzzy |  ♥ Fotografie
Druhá várka fotek z osobního alba :)


Greek - Rhodes ♥

22. července 2011 v 18:06 | Suzzy |  ♥ Fotografie
První várka fotek z Řecka :)))Láska z Rhodosu? Proč ne... ♥

22. července 2011 v 11:07 | Suzzy |  ♥ Pár slov
Já to říkám pořád, že nesmí být tak hnusný deštivý a zamračený počasí. Když tohle přijde, přijdou i mý vtíravý myšlenky.
Ten nadpis je myslím jednoznačný. Ještě jsem se z toho všecho pořádně nikomu nevymluvila a myslím, že je na čase, aby to šlo ven.

Nevím jestli je to moje smůla nebo štěstí. Prostě.. opět jsem na dovolené, tentokrát v Řecku poznala kluka jménem Diego. Opět jsem s ním, stejně jako s Miguelem, prožila skvělou dovolenou. A opět jsem se s ním musela nuceně loučit. Což znamená, že ted celé prázdniny kvůli němu probrečím. Proč sakra nemůžu poznat někoho tak skvělýho Tady?! Proč jsou všichni super kluci Tam, v cizině?

Diego dělal v našem hotelu animátora. Je mu 25 a pochází z Itálie. ( Jo, já to říkám pořád, že jednou skončím s nějakým Italem nebo Španělem, protože, když už i v Řecku si najdu Itala.. :D ) No a jelikož to byl animátor, musel umět několik jazyků. A mezi nimi byla i slovenština a celkem i dobrá čeština. Takže žádné zábrany ohledně našich rozhovorů nebyly. Jo, první den jsme spolu mluvili anglicky, protože mě vůbec nenapadlo, že by mohl umět naší řeč. No a pak se mě zeptal odkud jsem, tak říkám, že z Česka. A on hned na mě česky vybalil "No proč to neřekneš hned?" a hrozně se začal smát. A já na něj koukala, jak na ducha :D
Pak už šlo všechno samo. Já jsem hodně času trávila u bazénu, kde animátorský program probíhal, když jsem teda zrovna enbyla s mamkou někde na výletě. A po večerech jsem s ním chodila na diskotéku. ( Teda řeknu vám, chodit na diskotéku 6 nocí za sebou, to byl můj největší výkon a k tomu vstávat v 8 ráno :D ).
Pak jsem se tam seznámila s jednou Češkou, Markétou, a já věděla, že tohle bude moje nejlepší dovolená, i když nejsem ve Španělsku.
Chodily jsme spolu na hodiny Latinských tanců, které vedle zrovna Diego. Takže si dokážete představit, jak jsem byla samým nadšením až otravná :D
Tančilo se také v párech no a Diego se mě milostivě ujmul :)
Takže skvělé zážitky! :)

No, a takovou tu letní lásku jsme si prostě vyznali po třech dnech. Né, jako, že si řekneme, že se milujeme. Ale takové ty vzájemné sympatie. Prostě krása. Ztrávili jsme spolu tolik času. Blbli spolu v bazénu, večer se chodili projít a nakonec ty diskotéky.
Poslední večer, kdy mi bylo skoro do breku, že musím další den brzy ráno odjet na letiště, jsem za Ním zašla jestli by se semnou vyfotil. Musela jsem mít nějkou nádhernou vzpomínku na svou první a maximálně vydařenou dovolenou v Řecku.

Diego je navíc tak skvělý a volá mi! Volá mi každý druhý den a pořád mi říká, jak mu chybím! ♥ ... Vždycky, když vidím jeho jméno napsané na displey, můžu se zbláznit štěstím, radostí, láskou :)

James and Oliver Phelps ♥

19. července 2011 v 18:05 | Suzzy
Jo, tihle pánové jsou mými oblíbenci, hádám od čtvrtého dílu. Jejich role jsou naprosto skvělý! Sice tam nejsou nikdy nějak extra vidět, ale když už, tak to stojí za to. Ty jejich hlášky! :D Takže není divu, že jsem při posledním dílu brečela, jak želva, když Fred umřel :(


Hvězdné turné 10.

18. července 2011 v 19:00 | Suzzy |  Hvězdné turné
> Tak si to užívej.
> ..bojím se tě.
> Bojím se jí.
> Věřím ti.

Stojím, jak opařená. Neschopná jakkoliv zareagovat. Co to tu proboha dělám? Bleskne mi hlavou. Bože, Stane, Bille, kde jste kruci?!
Tom je zřejmě mou nespoluprácí nespokojený a tak se na chviličku odtáhne.
"Melody" zašeptá mé jméno a lehce mě pohladí po tváři. Pak jen vidím, jak se jeho rty opět přibližují zpátky k mým. To už, ale stihnu zareagovat.
"Dost!" řeknu dost rázně, aby pochopil. Rychle se vymaním z jeho sevření a poodstoupím o několik kroků vzad.
"Sakra" zakleje. "Baví tě pořád utíkat?" podívá se na mě vyčítavě.
"A Tebe baví mě pořád mučit?"
"Tak si to užívej" vrazil ruce do kapes. Jako vždy, když nevěděl co s nimi.
"Užívej? Vědomí, že jsi slavná hvězdička mi má jako tenhle požitek z polibku ještě zvýšit nebo co?"
"Mohlo by" pokrčil rameny.
"Jsi naivní" zakroutila jsem hlavou a obešla ho s úmyslem jít se posadit někam, kde mi nebude dýchat vzduch a narušovat mou osobní zonu, kterou jsem si momentálně, v jeho případě, zvýšila ze 70ti centimetrů na dva metry.

Tom Felton ♥

18. července 2011 v 18:53 | Suzzy
Jo, prostě toho hocha žeru! :D ♥

Wuá, taky hypnotizujete ty paže? :D))


This is me! Suzzy

15. července 2011 v 12:31 | Suzzy |  ♥ Fotografie
Moje první zveřejněná fotka na Blog. cz
Třeba to stačí k malinkaté představě.
(Foceno v Řecku na Rhodosu)

...

Hvězdné turné 9.

11. července 2011 v 19:45 | Suzzy |  Hvězdné turné
Omlouvám se, že jsem povídku nepřidala minulé pondělí, ale byla jsem v Řecku a nedostala jsem se k tomu. Proto snad bude náhrada, že dnešní díl je o něco delší :)

> Kouříš?
> Tak takhle ty se bavíš?!
> ..o co jde Tobě?

Sotva jsem se svalila do postele, začala jsem přemýšlet. Mám tam jít nebo ne.? Pořád se mi jevila vzpomínka na to, jak řekl"Stejně jednou skončíš na mém pokoji". Co si mám asi ted myslet? Chce mě prostě jen do postele.
Ale, že by se tak strašně snažil jen kvůli jedné noci v mé společnosti?
Hbitě jsem vstala z postele a přemístila se na balkon.
Rozhlížela jsem se po okolí až mi ulítnul pohled o dvoje balkonové dveře dál. Svítilo se tam.
To dovečeřel nějak rychle. Ušklíbla jsem se.


Linkin Park - Iridescent ♥

11. července 2011 v 12:29 | Suzzy |  ♥ Music
♥ ♥ ♥


Řecko - Rhodos ♥

5. července 2011 v 20:29 | Suzzy |  ♥ Fotografie