Leden 2012

Hvězdné turné 22.

22. ledna 2012 v 18:38 | Suzzy |  Hvězdné turné
No co bych řekla. Snad jen, že když nejsou nápady tak prostě nejsou :D tak se nebudete zlobit :)

> U čeho, že to nemusíš být?
> Já bych ti nestačil?
> Spíš?
> Přijd ke mně.


"To, že jsi mě dostal po pás do vody neznamená, že se hned zítra pohrnu do vln" řekla jsem, když jsme jen tak seděli na břehu a drobné vlnky chladily naše nohy.
"Škoda, už jsem se těšil, jak se budeme společně potápět" povzdechnul si. Jen jsem na něj vyvalila oči. "Vtip" vyprsknul smíchy, když si všimnul mého vyděšeného výrazu.

*
"Líbí se ti tady s námi?" zeptal se mě Tom, když jsme už leželi u mě na pokoji a sledovali můj oblíbený film John Tucker musí zemřít. Klasický film pro náctiletý holky a navíc je tam skvěle zobrazený ten americký život. "Jasně. Proč se ptáš?"
"Jen tak. Jestli ti třeba nechybí Německo" poškrábal se na čele.
"Ani ne tak Německo jako spíš moje nejlepší kámoška" uznala jsem.
"Lilly?" zeptal se.
"Jo, Lilly. 3 měsíce jsou přeci jen dlouhá doba a na tohle rozhodně nejsme zvyklá ani jedna, že bychom se takovou dobu neviděly" usmála jsem se při vzpomínce na naše společné dny. "A navíc budu pryč i přes její narozky" povzdechla jsem si.
"Asi je pro tebe důležitá co?" narovnal se a opřel se o zed.
"Hrozně. Asi to není jako ty s Billem, ale je to alespoň něco na ten způsob" vysvětlila jsem.


Téma: Bill Kaulitz

14. ledna 2012 v 21:55 | Suzzy |  ♥ Pár slov
Tenhle článek píšu na přání jedné slečny, která si říká Ferry. Chtěla vědět co všechno pro mě znamená Bil Kaulitz. Jak moc se vmísil do mého života, a já jí za to téma rozhodně děkuju :)
Což mě vlastně přivádí k celkem dobré myšlence. Kdyby snad někdo měl téma na které by si rád přečetl článek, stačí napsat do komentářů. Bude-li to téma v mých silách, ráda vyhovím :)

* * *

BILL KAULITZ

Tahle osoba se stala mou závislostí. Potřebuju ji k životu stejně jako vzduch. Tak moc změnila můj postoj k lidem. Ukázala mi skutečné přátele a lidi, kteří za to prostě stojí. Ovlivnila mé názory, v jistých letech i styl oblékání. Dokázala mě rozplakat i rozesmát. Dovolila mi prožít dva nejkrásnější dny v mém životě. Ukázala mi mou pravou osobnost. Inspirovala mě ke psaní povídek. Dala jistý směr několika mým snům a cílům….