Duben 2012

Time to fly 4.

30. dubna 2012 v 17:00 | Suzzy |  Time to fly
Pěkný odpoledne přeju :) doufám, že si všichni užíváte krásnýho počasí a hlavně čarodějnic.
Tenhle čánek je přednastavený, protože touhle dobou už taky budu někde slavit :D jen doufám, že se tu zítra sejdeme všichni ve zdraví a s potěšením, že jsme to přežili :D
Zatím stále držím s povídkou krok tak ho držte semnou :) Čtěte, komentujte a hlavně at se Vám to líbí :)


"Kde zatraceně jsi?!" vyjel na mě brácha hned co jsem mu hovor přijala.
"Kde bys asi tak řekl, když jsem si od tebe brala klíče od baráku?" oplatila jsem mu stejně protivně.
"A tos nemohla počkat až Bill zavolá toho řidiče? Já vím, že se nezachoval podle tvých způsobů, ale víš jaká je to dálka k nám domů?" vyčítal mi dál.
"Jo vím, už jsem totiž skoro doma" vzdychla jsem a kopla do plechovky od piva, která se válela na silnici.
"Tohle už víckrát neuděláš. Někdo tě mohl přepadnout" zafuněl skoro až zoufale.
"Sebe uklidni se. Už jsem skoro doma" snažila jsem se ho uklidnit. Vím, že o mě měl strach, ale tolik to přehánět nemusel.
"Dobře no. Přijdu zítra až se nějak vyspíme. Stejně si o tom ještě promluvíme. Jo a vaření je na tobě" uchechtnul se.
"Tak na to zapomen. Vařila jsem dneska" nevěřícne jsem kroutila hlavou a pak po rozloučení hovor ukončila.

ZIMMER483 - Reden

29. dubna 2012 v 17:32 | Suzzy |  Zimmer 483
Zdravím Miláčkové :)
Dlouho jsem nepřidala povídku ze série Zimmer 483, protože mi nějak dělá problémy dát dohromady asi 3 povídky takže jsem se rozhodla, že zatím zveřejním, které mám napsané už nějakou dobu. Takže nepůjdou popořadě jako tomu bylo doted, ale prost tak, jak se mi zrovna podaří napsat :) Už mám napsané ty poslední, ale ty uprostřed mi dělají trošku problémy, ale budu se snažit :)
Jinak, musím říct, že na tohle téma se mi povídka psala skvěle a jsem s ní spokojená :)
Tak Vám přeju pěkné čtení a doufám, že i Vám se bude tenhle díl líbit :)

Time to fly 3.

28. dubna 2012 v 17:00 | Suzzy |  Time to fly
Tak jsem tu s dalším dílkem :) Mimochodem, měla jsem pravdu. Včera jsem stihla napsat další tři díly takže mám malinkatý náskok :D tak doufejte, že se tu zase nebudou oběvovat ty příšerné mezery mezi díly :D :)
Tak pěkné čtení :)


"Konečně" nadechla jsem se čerstvého vzduchu, když jsem vyšla z toho šíleného zakouřeného baráku. S flaškou vína jsem obešla dům. Měla jsem v plánu posadit se na zahradní houpačku, kterou jsem před tím zahlédla, ale, jak jsem po pár krocích zjistila, už byla zabraná.
Malátným krokem jsem našlapovala kolem. Chtěla jsem tam potichu projít, abych náhodou sedící pár nevyrušila.
Bohužel si mě, ale jedna osoba z nich všimla, věnovala mi celkem nepěkný pohled, pak se zvedla a nasupeně odešla. Druhá osoba zůstala sedět a hlasitě si povzdechla.
"Omlouvám se" řekla jsem do tmy. "Asi jsem vám přerušila romantickou chvilku pod hvězdami, že?" upřímně jsem se omluvila.

Time to fly 2.

26. dubna 2012 v 18:26 | Suzzy |  Time to fly
Zdravím a přeju nádherný slunečný den :)
Jsem tady s dalším dílem :) konečně mám zase nějakou rezervu a zítra pravděpodobně asi po 3 měsících nikam večer nepůjdu takže budu psát a psát až se ze mně bude kouřit :D určitě! :D Tak pěkný čtení a potěší nějaký koment :)
"Neboj se mami, všechno je v pořádku" uklidnila jsem mamku, která volala už z Mallorcy. "Jak to tam vypadá?" vyzvídala jsem.
"Je to tu skvělé" rozplývala se. "Ted zrovna sedíme v jednom baru na pláži a dáváme si do nosu" zasmála se.
"Tak si to užijte" popřála jsem a po rozloučení jsem hovor ukončila.
"Ty Sebe? V kolik má pro nás ten Tom přijet?" nakoukla jsem zvědavě k bráchovy do pokoje. Zrovna stál u otevřeného balkonu a kouřil cigaretu.
"Říkal, že se tu staví tak v půl desátý" otočil ke mně hlavu a znovu potáhnul. "Mimochodem, všimla sis, jak po tobě koukal?" zasmál se.
"Jo to jsem si teda všimla" vyprskla jsem taky a posadila se k němu na postel.
"Ten to na tebe bude deska zkoušet to se klidně vsadím" dusil se smíchy.
"Proč jsi mu nic neřekl? Ted se ho celý večer nezbavím" plácla jsem ho do stehna, když se posadil vedle mě.
"Bude sranda" drknul do mě.
"No, ale bavit se budeš ty a ne já" otřásla jsem se.
"Mimochodem, abys mě pak ještě neseřvala, že jsem ti nic neřekl tak má ještě dvojče" laškovně na mě mrknul.
"Super. Lepší už to být nemůže" praštila jsem ho do břicha. "On nestačí jeden nadržený blbeček. Oni musí být rovnou dva! ... Jestli na mě bude Sam kvůli tomu naštvaná tak tě přerazím a žádný rodiče ti tu nepomůžou" vyplázla jsem na něj jazyk a přetáhla ho polštářem přes hlavu.

Time to fly 1.

24. dubna 2012 v 15:54 | Suzzy |  Time to fly
Zdravím :)
Tak jsem tu, abych Vás otravovala s další povídkou :D
řekla bych, že tahle se mi bude psát mnohem líp, protože už vím kam to celé bude směřovat a i, jak to celé skončí.
Díly budou rozhodně kratší než u Hvězdného Turné,ale snad to aspon budu přidávat častěji :)
Tak tady máte první díl :) pěkné štění :)


"Miláčku pojd už spát. Sedíš nad tou knihou už celé hodiny. Divím se, že už nejsi u konce" zaknučela Sam z postele.
"Už letím zlato, jen dočtu poslední stránku do konce kapitoly" usmála jsem se na ní a znovu se pokusila začíst zpátky do děje.
"Chtěla jsi po mě, abych ti vyhřála postel, ale tady pod tou peřinou už je takové horko, že se z toho skoro potím" postěžovala si.
"Ale je to sexy" mrkla jsem na ní.
"Lharette!" okřikla mě.
"Promin zlato, už jdu" zasmála jsem se a zvedla ruce v obraném gestu, když jsem spatřila polštář v jejích rukách namířený na mě.

Hvězdné turné - Epilog

22. dubna 2012 v 17:00 | Suzzy |  Hvězdné turné
Tak tohle je můj první epilog v dějinách mého psaní :D
A jen na vysvětenou, je to pouze o 1,5 roku později proto, že Melody dostudovala střední ted je na vysoké, ale je zaměstnána v jedné z nejlepších redakcí. Já jen, by nevznikly dohady, jak je možné, že už v 18 a půl má práci a tak :D
Tak si to užijte :)


O 1,5 roku později

"Tati už vážně musím jít. Jsem po dovolené a hned bych přišla pozdě. Nechci, aby to dopadlo jako můj první den" káravě jsem se n něj podívala.
"No co, byl jsem samou radostí bez sebe, když ti to místo dali, že jsem to prostě tak nějak nezvládnul" zasmál se a políbil mě na tvář na rozloučenou.
"Tak pa. Příští týden se stav. Bude u mě Lilly a její táta" křikla jsem ještě už pospíchala do budovy před kterou jsme ted asi 15 minut stáli.


Hvězdné turné 26. - KONEC

21. dubna 2012 v 17:19 | Suzzy |  Hvězdné turné
Bože můj, sama tomu pořád nemůžu uvěřit, že jsem se dostala ke konci téhle povídky. Musím říct, psala se mi poslední dobou opravdu těžce. Z důvodu mého nedostatku času a tím pádem nebya ani chut psát. Ted jsem, ale řekla, že už vážně musím! A tak je to tu. Nad tímhle dílem jsem ztrávila celé 3 a půl hodiny. Což mi tak dlouho nikdy netrvalo. Strašně moc děkuju těm co tuhle povídku četli a třeba i zanechali koment. Je to jedna z mých nejoblíbenějších povídek, které jsem napsala takže si toho moc vážím :)
Bez jednoho měsíce to byl celý rok! práce. Vůbec se mi nechce věřit, že jsem to tak natahovala, ale tak snad se povídka líbila a já už Vás nechám v klidu dočíst konec :)

> Já bych si našel čas.
> Co vyvádíš sakra?
> Omlouvám se!
> Ty víš, že na Tebe nezapomenu.
Me, Myself and.. Suzzy

17. dubna 2012 v 18:23 | Suzzy |  ♥ Fotografie
Club BellberryHappy Easter :)

9. dubna 2012 v 17:26 | Suzzy |  ♥ Tokio Hotel
Tak Vám všem společně s Billem přejeme pěkný Velikonoce :) :D
Ten je ale vyštajlovanej co? :D
Ale žeru na něm ty kšandy a klobouček :D :))


Hvězdné turné 25.

6. dubna 2012 v 17:20 | Suzzy |  Hvězdné turné
Podle mých odhadů to je předposlední díl :) Tak si užívejte poslední chvíle s Melody a Tomem než začnu zvěřejnovat svou novou povídku Time to fly :)

Doporučuji písničku, příjemná :)


> Chceš mi tím něco naznačit?
> Nenáviděl bych tě.
> Miluju tě.

Bylo skoro půl třetí a já pořád nemohla usnout. Nějak jsem pořád přemýšlela až jsem přestala vnímat nad čím vším vlastně. Takže jsem se vyhrabala z postele a jen v kalhotkách a tílku, které jsme na sebe cestou navlékla jsem vyšla na balkon. Sedla jsem si na zem a nalila si do skleničky víno, které jsme tam před pár hodinami nechali ležet.

"Pronásleduješ mě snad?" pošeptala jsem směrem k Tomovi, který se za pár minut objevil ve dveřích balkonu. "Myslíš, že jsem snad mohl spát, když jsi se pořád převalovala a nebo ses vztekala, že nemůžeš usnout?" zasmál se a posadil se do křesílka u zábradlí. "Pojd sem" pobídnul mě a natáhnul ruku, aby mi pomohl vstát ze země.
Posadila jsem se mu na klín, opřela se o něj a hlavu zaklonila tak, že jsem si ji položila na jeho rameno. Zavřela jsem oči a poslouchala to ticho.
"Takhle bych asi usnula hned" zavrtěla jsem se, aby se mi sedělo pohodlněji.
"To věřím, ale ráno bych asi nemohl chodit" pošimral mě pod žebry takže jsem se smíchem vyletěla ze židle a posadila se raději na druhou.
Posunula jsem si jí naproti němu, posadila jsem se a nohy natáhla na jeho stehna.
"To jako čekáš masáž nebo co?" překvapeně se na mě podíval.
"No chtěla jsem si je jenom natáhnout, ale když jsi tak ochotný, rozhodně ti nebudu bránit" usmála jsem se a v momentě si užívala doteky jeho dlaní na mých chodidlech, kterými mě příjemně lechtal.


Už navždy 3.4. 2007 ♥

3. dubna 2012 v 15:11 | Suzzy |  ♥ Pár slov
Už navždy si budu tento den pamatovat jako den, kdy jsem poprvé viděla Tokio Hotel naživo.
Trošku mi to tedka připomnělo hlášku z Pirátů z Karibiku, kdy Jack říká: "Tento den si navždy budete pamatovat jako den, kdy jste málem chytili kapitána Jacka Sparrowa!" :D
Je to neuvěřitelný, neuvěřitelný, neuvěřitelný!
Už je to celých 5 let. Před pěti lety jsem jako dvanáctiletý malý pívo třeštila na jejich prvním koncertu v Praze.
Ještě dneska si přesně pamatuju co jsem měla na sobě, jak jsem ten den vyváděla. Měla jsem pocit, že nic nemůžu najít, že se mi všechno co jsem v tu chvíli potřebovala poschovávalo po celým bytě.
Byly to neuvěřitelně dlouhý minuty než jsem konečně společně se svojí nejlepší kámoškou Barčou stály před tenkrát ještě Sazka arénou.
Pak už není třeba popisovat. Ti´, kdo tam byli si atmosféru umí vybavit ještě dnes. Já si pamatuju, že jsem se fakt třásla a zhluboka dýchala. Připadala jsem si jako před písemkou. Pak se najednou zhasli světla, osvítilo se podium a zazněly první tony Übers ende der welt ♥ a pro mě začal ráj na zemi.

Jsem strašně ráda, že jsem tohle mohla zažít. Že jsem mohla zažít tenhle jedinečný den, kdy si ještě podával ruku s fanoušky, kdy rozdával úsměvy od srdce na všechny strany, hrával s námi hry.

Jsem za to neskutečně vděčná :)
Všichni mí drazí Aliens, užijte si tento den! Protože je jedinečný ♥

Ps: připravte si šampanské na sedmou hodinu! V ten moment to totiž všechno začalo :)