Červenec 2012

Time to fly 26.

29. července 2012 v 17:00 | Suzzy |  Time to fly
Další díl :) ... těším se na jakýkoliv ohlas od Vás :)


Na zahradě jsme od 8 hodin seděli skoro do 3 do rána. Zrovna jsem s Tomem, který se nakonec nechal přemluvit, zpívala písničku od Linkin Park - In pieces, když se ozvala Luci.
"Kotě, jsem unavená. Nezabalíme to už dneska?" zívla a unaveně si položila hlavu na Sebovo rameno.
"Necháme je to dozpívat. Je to docela sranda. A pak půjdeme nahoru" zasmál se a objal Lucy kolem ramen. Ta se k němu přitiskla ještě těsněji a zavřela oči.

"Bože, už jsem myslel, že ta písnička nikdy neskončí" dal si Tom ruce v bok.
"Nebylo to tak hrozný" drkla jsem do něj. Jen se na mě uraženě podíval. "Myslím to vážně. Nevím proč s tím tak naděláš" zavrtěla jsem hlavou a vypnula notebook, který jsme měly na stolku kvůli doprovodu.
"Celou dobu se smáli" ukázal na ostatní.
"Je to karaoke. Smáli jsme se přece všem" povzbudivě jsem se usmála a popadla notebook do ruky. Do druhé jsem vzala pár talířků a chtěla jsem donést do kuchyně.
"Já to vezmu, zlato. Ty běž nahoru připravit spaní" naklonil se ke mně Bill a talířky mi vzal z ruky. Při tom oslovení mě příjemně zamrazilo v zádech.
"Nejdřív to tu uklidím. Jsi na návštěvě a ještě bys tu uklízel. To tak" vzala jsem jiné talířky a odnesla je do kuchyně. Notas jsem odložila v obývacím pokoji a vrátila se zpátky pro zbytek nádobí, které jsme se Sebastianem naskládali do myčky.


Gym class heroes feat. Ryan tedder - The fighter

28. července 2012 v 18:31 | Suzzy |  ♥ Music
Parádní písnička! :)
One republic mám strašně ráda takže Ryan je tu pro mě pochopitelně úžasný :)

Jinak, na zítřek můžete očekávat další díl Time to fly.
Musím Vám říct, konečně jsem si dneska se ségrou rezervovala autobus a hotel v Berlíně takže 9. srpna frčím na dva dny :) anie netušíte, jak moc se těším!

A jak si vůbec užíváte prázdniny? Já byla včera se ségrou a kamarádkou ve Lhotě se koupat a musím říct... bylo to skvělý :) sluníčko, voda, ani ne tolik lidí.. prostě pohodička :)Time to fly 25.

27. července 2012 v 17:00 | Suzzy |  Time to fly
Další díl :) jen chci upozornit. Tuhle povídku už nevidím na moc dlouho. Ještě mám takové asi tři záchytné body, které můžu rozepsat, ale nebude to na douho :) už pomalu začínám vymýšlet něco nového :)

"Uniklo mi snad něco mezi tebou a Billem?" otočila se ke mně Lucy, když jsme v kuchyni osaměly. Bokem jsem se opřela o linku a podívala se na ní.
"Co tím myslíš?" "Lharette. Nedělej ze mě idiota. Viděla jsem, jak jste se na sebe dívali. A ty ruce? Promin, ale toho by si nevšimnul jen slepý nebo úplný blbec" opřela se taky o linku a naklonila hlavu k ramenu. Jasné znamení, že čeká vysvětlení.
"Tom si toho nevšimnul a brácha taky ne" plácla jsem první věc, která mě napadla.
"O Tomovi si můžeme myslet co chceme, je to pako, ale Sebastian? Chceš mi snad říct, že…. " nadechla se k další otázce, ale zasekla se. "Moment!" vykřikla. "Takže přeci jen něco? Ted jsi to sama potvrdila" ukázala na mě a koutky úst se jí začaly rozjíždět do stran.
"Ty jsi teda Kolombo" zasmála jsem se a dál pokračovala v krájení papriky na salát.
"No ještě řekni, že ne" podívala se na mě ublíženě. "S tebou je to momentálně dost těžký, jestli mi rozumíš" mrkla na mě. Musela jsem se rozesmát a Luci semnou.

Time to fly 24.

21. července 2012 v 17:00 | Suzzy |  Time to fly
Tak tu mám další díl :) když jsem ho psala, pořád jsem se musela usmívat tak se smějtě dokud to jde ;)

"Ten kluk je naprosto boží takže nechci slyšet žádný výmluvy. Prostě si s ním něco začni, neboj se toho" naklonila se ke mně Luci, když jsem stála ve dveřích na zahradu a pozorovala, jak společně se Sebastianem připravují stůl se židlemi a deky na večer. Sotva jsem v sobě dokázala zadržet smích. Holka, kdybys věděla.
"Proč se tak culíš?" založila si ruce na prsou. "Máš nekalí myšlenky" varovně na mě ukázala prstem, koutky se jí rozjížděly do stran a pak do mě štouchla. To už jsem nevydržela a vyprskla smíchy.
"Kdyby ses viděla" drkla jsem do ní a zavrtěla hlavou. "Takový poznámky nemívá ani moje mamka" poznamenala jsem. "Mimochodem, dneska pít nehodlám tak doufám, že tu máme nějaký nealko" otočila jsem se k bráchovi.
"Tvojí myšlenku utnu už v zárodku. Máme maximálně tak vodu" uchechtnul se.
"Ach jo…. Tak já si skočím ještě do krámku dokud je ještě otevřeno" povzdechla jsem si a vešla do předsíně, kde jsem si z tašky vytáhla peněženku, nazula boty a jen na lehko vyběhla na ulici do krámku.

Croatia, Istria - Rabac

20. července 2012 v 20:05 | Suzzy |  ♥ Fotografie
Pár vybraných fotek z Rabacu :)


Týdenní pauza :)

6. července 2012 v 15:16 | Suzzy
Zdravím :)
Doufám, že prázky si užíváte stejně skvěle jako já :)
Hlásím se hlavně proto, aby řekla, že tedka tu týden nebudu. Za hodku frčím k moři takže si konečně zaslouženě dáchnu na pláži než se vrhnu do maturitního ročníku :D
Články na přednastavení bohužel nemám, fakt jsem se do toho nepustila, jak jsem si myslela :/
Takže snad až přijedu a rychle se vzpamatuju tak možná :D

Tak se mějte fain, užívejte krásnýho dvouměsíčního volna a uvidíme se za týden, Aliens :)

Sladká nevědomost 1.

5. července 2012 v 16:00 | Suzzy
Krásný den Aliens :)
Tak tu mám další jednodílovku. Doufám, že se bude líbit a necháte mi tu nějaký komentář, protože na tuhle povídku jsem docela pyšná :D :)


Už snad počtvrté jsem vytočila číslo svého kamaráda, když se na druhé straně konečně ozval mužský hlas.
"Ahoj Frede, promin za tolik nepřijatých hovorů, nemohla jsem se ti dovolat" zasmála jsem se, sotva jsem ho pustila ke slovu.
"Pardon?" ozval se překvapený ton. "To bude nějaký omyl" zasmál se hlas. Znejistěla jsem. "Nedovolala jsem se Fredovi Prosbymu?" zeptala jsem se skoro až opatrně.
"Bohužel"
"Oh tak to se moc omlouvám" vysypala jsem ze sebe a hovor rychle položila. "Tohle se fakt může stát jenom mě" praštila jsem se do čela a posadila se na lavičku uprostřed náměstí.

Time to fly 23.

4. července 2012 v 17:00 | Suzzy |  Time to fly
Jůů tenhle díl se mi psal tak krásně :D tak doufám, že to oceníte :D :)


"Už jsem vás chtěl shánět" zavolal na nás Sebastian, když jsme se s Luciou blížil k autu. S Billem se opírali o kapotu Tomova auta a o něčem debatovali.
"Aby jste se nezbláznili" ušklíbla se Lucia a došla až k nim, aby se mohla se Sebem políbit.
Trošku jsem pocítila nutkání dojít k Billovi a znovu cítit jeho rty na mých, ale byla to jeho volba.
To on chtěl vzrušující chvíle. Opřela jsem se vedle něj o auto a dívala se před sebe.
Po chvilce jsem cítila šimrání na ruce. Sklopila jsem pohled k Billovi a viděla, jak se nenápadně pohrává s mými prsty, aby si toho nikdo nevšimnul. Ti dva si nás nijak nevšímali, věnovali se jeden druhému. "Kde jste nechali Toma?" zeptala jsem se, abychom vedle sebe neseděli tak mlčky a aby to těm vedle nepřišlo divné. Luci jsem totiž nic neřekla.
"Obchod s hopovým oblečením ho natolik nadchnul, že tam ještě zůstal" smál se na mě a pak dlaní pomalu sjel na moje stehno.
Měla jsem na sobě šaty takže opatrně sjel po mé nahé kůži dolů a zase zpátky. Při tom pocitu jsem se blaženě usmála.
"Nějak mě už nebaví dělat nenápadného" naklonil se k mému uchu a nezapomněl se o něj otřít rtech a dýchnout mi na něj. Přivřela jsem oči. Sakra, tohle jsem nezažila ani se Samanthou po skoro roce.
Bill tohle dokázal po jednom dni, kdy jsme oficiálně, neoficiálně spolu.
"Byl to tvůj nápad" popíchla jsem ho a stiskla mu ruku, která stále bloudila na mé noze.
"Dobře tak to beru zpátky" dychtivě zašeptal a rychle se odklonil, když si všimnul, že se Sebastian otáčí. Snažila jsem se v sobě zadusit smích. Bylo to vážně zajímavé.
"Tom mi poslal zprávu, že prý Bille nereaguješ a máme jet domů bez něj. Klíčky máš prý ty a můžu řídit. Zdrží se a ochranku si prý zavolá" přečetl nám. Bill se rychle začal hrabat v kapsách až vytáhnul svůj mobil, kde mu svítily dvě nové zprávy.

Coldplay ft. Rihanna - Princess of China

3. července 2012 v 14:00 | Suzzy |  ♥ Music
Ahh! naprosto jsem se do té písničky zamilovala :)
Rihannu teda vůbec nemám ráda, ale prostě v téhle písničce to má něco do sebe :)Time to fly 22.

2. července 2012 v 17:13 | Suzzy |  Time to fly
Omlouvám se za zpoždění. Už opět pokračujeme :)
Můj první červenocový, prázdninový článek :)"Dělám správnou věc?" podívala jsem se na něj, když jsme se od sebe na okamžik oddálili.
"V takovýhle situacích se nepřemýšlí jestli to bylo správně. Prostě ti to v tu chvíli tak přišlo takže… je zbytečné se tím pak trápit" usmál se a ještě jednou přitisknul svoje rty na mé v kratičký polibek.
"Bille. Tohle je úplně absurdní" nevěřícně jsem se zasmála sama nad sebou.
"Proč myslíš?" naklonil hlavu a pořád se prsty probíral mými vlasy.
"Neuvědomuješ si to? Já ještě minulý týden měla přítelkyni" svraštila jsem obočí. "Myslela jsem si, jak už můj život nemůže být lepší…. Pak se to všechno začalo kazit" vzdychla jsem.