Srpen 2012

The rasmus - I´m a mess

23. srpna 2012 v 15:06 | Suzzy |  ♥ Music
Protože tahle písnička u mě v posledních pár dnech vedla mou soukromou hitparádu :)


Omluva a poděkování

23. srpna 2012 v 15:01 | Suzzy
Zdravím ty co ještě stále chodí na můj blog :)

V neděli jsem se vrátila z Anglie a bylo to boží! Vážně jsem si tam všechno představovala úplně jinak, ale rozhodně mě to nezklamalo. Fotky určitě přidám, ale až někdy později.
Chtěla jsem jen napsat, že ted moc článků opravdu přibývat nebude. Mám takové osobní problémy doma a vážně nemám čas ani náladu něco psát a vymýšlet. Třeba to za pár dní přejde, třeba za týden, možná i za dýl. Ale není to pro mě lehký takže se chci omluvit těm co rádi čtou mé články a říct, že Vám to později všecičko vynahradím.
Taky chci hlavně poděkovat Crazy.DE.Bill, která semnou tráví veškerý svůj volný čas a když jsem to včera vážně potřebovala tak mě neskutečně rozesmála. Vážně to mohlo. Za tohle ti strašně děkuju!

Navíc, mezi tím co jsem byla v Anglii tak můj blog oslavil své druhé narozeniny! Už dva roky jsem s ním a jsem za to vážně ráda. Vždyt díky němu mám ted o jednu skvělou a momentálně nenahraditelnou kamarádku navíc! :) (děkuji ti, můj stínový světě :))

No nic, chtěla jsem se jen ozvat, abyste věděli, že vůbec žiju :)

Určitě se brzy ozvu. Věřím tomu :)

Berlin, Deutschland 2012 :)

12. srpna 2012 v 14:28 | Suzzy |  ♥ Fotografie
Zdravím :)

Ozývám se zas po pár dnech, protože jsem byla od čtvrtka do soboty v Berlíně! :)
Bože! a byl to ten nejkrásnější zážitek z celých prázdnin! Hlavně proto, že jsem získala ten nejkrásnější úlovek. Fotku s Billem! Sice jen s jeho figurínou, ale pořád je to Bill :) ... řekla bych, že ta cena, která se mi předtím zdála přehnaná, vážně stála za to! :)

Celé ty tři dny jsme chodily po Berlíně, nadšeně cvakaly :D vážně to byl nádherný zížitek :)

A tady Vám přidávám pár fotek :) (je jich tu vážně málo, vybrala jsem jen tak pro představu :) .. z muzea mám s hoodně dalšíma figurínama a všechno mám focený desetkrát :D)
Time to fly 27.

7. srpna 2012 v 17:00 | Suzzy |  Time to fly
Abyste neřekli, že Vás úplně zanedbávám tak tady máte další kapitolku :)


Když jsem se ráno vzbudila, zjistila jsem, že kluci ještě spí. S Billem jsme usnuli na posteli v takové zvláštní propletené poloze a zůstaly v ní přes celou noc.
Opatrně jsem vyvlékla nohy a ruce z jeho sevření a posadila se. Na hodinách jsem zjistila, že je teprve 11 dopoledne. Potichu jsem přešla k pohovce, kde spal Tom. Tiše oddechoval, peřinu celou skopanou na zemi.
V koupelně jsem si vzala župan, vyčistila si zuby a pak tiše sešla do přízemí. Všude bylo ticho.
Rozhodla jsem se, že ostatním udělám snídani a pak bych se měla stavit u paní Newmanové, které každou středu hlídám jejího malého Richieho. Skoro by se dalo říct, že to mám jako brigádu. Ne, že bych peníze potřebovala, ale paní Newmanová na tom trvala, když už se budu jejímu synáčkovi věnovat, hlídat ho a hrát si s ním.

Víkendová párty s Crazy.DE.Bill :D ♥

7. srpna 2012 v 11:00 | Suzzy |  ♥ Fotografie
Včera jsme se krásně rozparádily s Mily v klubu, jehož jméno si opět nepamatuju :D
Zítra jdeme randit bud na Letnou, (kde se jí mimochodem moc zalíbilo, stejně jako mě.. že? :D) nebo se plánuje náš společný Tokio den.

Hmm, tak takový je to pocit, když se setkáš se stejně naladěnou osobou... a navíc stejně vysokou! :D

Jinak... mám pro Vás na dnešek přednastavenou kapitolku Time to fly :)

Jednou takhle na Staromáku asi v 1 ráno :D