Říjen 2012

Píseň na šerpování ??? :)

20. října 2012 v 20:31 | Suzzy
Přeju krýsný sobotní večer :)

Tedy těm zbývajícím co někde nepaří a zůstali doma s plánem sledovat třetí díl Pirátů z Karibiku :D
Teda není to jediný důvod :D
Další je, že jsem dneska byla se ségrou vybírat svoje maturitní šaty a docela mě to zmohlo :D
Ale musím říct, že to stálo za to! :D šatičky už mám objednaný a rezervovaaný a jsem úplně maximálně nadšená :D ale bohužel je uvidím až za půl roku, protože můj ples bude až v březnu :D

No nic, pášu hlavně kvůli tomu, že jak jsem se ponořila do příprav tak přemýšlím nad písní při které se nechám šerpovat. Každý si může vybrat písen jakou chce a já mám hned 4 adepty :D ségra má jiný názor, já taky a tak mě napadlo to dát sem a třeba se najde někdo, kdo by mi taky vyjádřil svůj názor, která z nich je nejlepší :)

Prosím, prosím, hlásněte mi v anketě pro tu nej písničku :)

Já osobně se tedy přikláním k Viva la vida :)

V listopadu na STOMP! :)

14. října 2012 v 16:37 | Suzzy |  ♥ Pár slov
Zdravím miláčkové,

Tak, jak se pořád máte? Když už jsem ráno poslala na blog nádhernou písničku tak jsem i nějak dostala chut zase něco napsat.

Ted jsem k tomu ještě navíc dostala příležitost, protože mi zrovna volal tatka s tím, že k svátku dostanu vstupenku na STOMP! Absolutní paráda :)

Upřímně nic moc o nich nevím. Snad jen to, že před dvěma roky tu byli poprvé a lidi z nich byli nadšení. Pak mi táta jednou ukazoval videa a pokud si dobře pamatuju, vystupovali i na závěrečném ceremoniálu Olympijských her. Ted tady budou mít tuším 5 "koncertů".
Tak se mám aspon zase na co těšit :)


Linkin Park - Castle of glass ♥

14. října 2012 v 9:42 | Suzzy |  ♥ Music
Po nějaké době zase z ttrošku jiného soudku :)

Tak tahle písnička mě přivítala hned po ránu. A jsem z ní absolutně nadšená!
Linkini mívají celkově skvělé písničky, ale tahle mě naprosto dostala. Hlavně ten začátek, jak začíná zpívat Mike


100% jistota? Neexistuje

2. října 2012 v 20:17 | Suzzy
100% jistota. Co to vlastně je? Můžeme někomu skutečně bezmezně věřit? Nebo je to jen věta, kterou vypustí z pusy každý, kdo si zrovna najde člověka, kterého zná sotva pár týdnů?

Pro někoho možná téma nic moc, ale… nějak jsem měla chut na to něco napsat, když jsem si v posledním týdnu všimla na facebooku několika fotek a komentáře u nich, nesl většinou stejný podtext. "Jsi moje best friend! Jediný člověk, kterému můžu skutečně věřit!" .. možná by to nebylo tak hrozné, kdybych opomenula jakým stylem to jedna nejmenovaná slečna napsala a kdybych opomenula fakt, že tohle píše u své každé třetí kamarádky.

Přiznávám, když mi bylo asi 15, měla jsem nejlepší kamarádku. Všechno co jsme spolu podnikaly bylo skvělé a říkala jsem jí v podstatě všechno. Přespávaly jsme jedna u druhé, jezdily spolu na dovolenou. A tak jsme si vždycky daly na facebook fotku té druhé a napsaly k ní nechutně dlouhý komentář o tom, jak jsme nej kámojdy, nikdy se neopustíme a je to na pořád. Tuna pusinek, tuna srdíček.