Nový den, nový rok, nový život

1. ledna 2013 v 12:54 | Suzzy |  ♥ Pár slov
Zdravím všechny co přežili bez kocovinky aa pilně už sedí na blogu jako já :D

Doufám, že jste si včerejší oslavy řádně užili se sevými nejdražšími. Já tedy ano! :)

Přišlo mi vhodné, když je ten nový rok, stručné ohlednutí se za tím uplynulým a také prostě takový můj novoroční projev :D


Když to tak vezmu, tohle byl jeden z těch zajímavějších roků, které proplujou Vašimi životy. Přinesl mi ty nejkrásnější zážitky. Těm špatným se ale bohužel také nevyhnul. Udály se změny v rodinném kruhu, ale díky jistým osobám jsem to celkem ustála.

Tenhle rok jsem poprvé navštívila Anglii, užívala jsem si neuvěřitelnou atmosféru pulzujícího Londýna, nadšeně pobíhala po Oxford street, projížděla ulicemi nádhernými doubledeckery, fotila se s figurínami v museu madam Tussaud, jen tak se povalovala v parku na nádherném anglickém trávníčku. Bylo toho moc a bylo to neuvěřitelné!

Byla jsem poprvé v Belgii.

Splnila jsem si jeden ze svých snů a strávila jsem pár dní v Berlíně, kde jsem zároven navštívila Museum madame Tussaud s Billovou figurínou.

Oslavila jsem 18. narozky.

V září mě čekala jedna z největších událostí tohoto roku. Koncert Coldplay!

Hned v listopadu zase taneční a bubenická show skupiny STOMP.


Poznala jsem spoustu nových lidí. Bohužel ne se všemi to bylo to pravé.
Do nnového roku na ně budu myslet, ale byla bych raději, kdybych je vůbec nepoznala.

Největší díky ale samozřejmně patří mojí milované Mily. Známe se už půl roku! Neuvěřitelné, jak to utíká. A pořád je to super! ... pořád něco nového. Noví lidé, nové zážitky.

Už ted vím, že rok 2013 bude dost perný, ale nezbývá nic jiného než to zvládnout.
Čeká mě maturita, v červnu zas přijímačky na vysokou, o prázkách bych se zase ráda někam podívala.

Navíc už ted mám jasno o plánech na příštího silvestra. Příští rok totiž oslavím příchod nového roku s Mily v Londýně! Může snad být něco krásnějšího než strávit několik dní ve vánočním Londýně, kde všude kolem Vás svítí vánoční výzdoba, všude je spusta cizinců a nakonec to zakončíte úžasným ohnostrojem u London eye? Dobře, snad jen silvestr v Barceloně, ale to má svůj čas, jednou to taky přijde :)

No, myslím, že jako malý novoroční proslov to stačí, vypsala jsem ty nej události roku 2012, co mám v plánu na tento rok... tak mi držte palce at to všechno zvládnu!

Samozřejmně i já Vám přeju hodně síli, pevné nervy, monoho štěstí a lásky, přátel a úspěchů, jak v osobním životě tak v kariéře.
Za rok se zas sejdem u podobného článku a bude to LEGENDARY! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která z těchto zemí je tvá Nejoblíbenější? :)

Španělsko
Německo
Řecko
Kuba
Francie
Amerika
Anglie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama