Duben 2013

There and back again

27. dubna 2013 v 21:55 | Suzzy |  ♥ Pár slov
Ano, žiju!
Je to skoro až neuvěřitelné, ale moje maličkost pořád ještě existuje. Mám jeden takový večer, kdy už fakt nemám chut se učit tak jsem na dvě hodinky zabrousila sem, změnila vzhled blogu (opět) a řekla si, že napíšu kratičký článek a trošku promažu ty starší co stejně nikdo nečte a nebo to byly jen moje výlevy ve slabých chvilkách.

Za tu dobu co jsem tu nebyla se toho celkem dost stalo. Jedna z těch podstatnějších věcí je třeba ta, že mě přijali na vysokou školu. Na Karlovu univerzitu na teologickou fakultu! Když mi ten dopis o přijetí přišel, málem jsem se zbláznila radostí. Samozřejmě mě ještě čekají přijímačky na další dvě školy, ale tak záloha je vždycky dobrá :)

Další podstatnou věcí je, že ve čtvrtek už jsem vykonala první číst mé maturitní zkoušky a to praktickou. A to nejlepší, za 1! Podle profesorů, nejlepší práce z celé třídy. Skutečně se musím pochválit, že jsem to se svou dřívější leností někam dotáhla a ted budu mít dokonce na vysvědčení vyznamenání, což jsem mimochodem neměla ani na základní škole! Zkrátka jsem se nějak vzpamatovala a hned to jde.
Tušila jsem, že moje práce bude dobrá. Vytáhla jsem si skvělou otázku, skvělý příklad na výpočet, ale, že mě takhle vychválí i moje matikářka! To už bylo prostě něco.
Příští týden mě čekají písemné části a o další dva týdny později ústní. Bude to ještě záhul.

V úterý se chystám na Majáles. Potřebuju se ještě trošku před těma písemkama odreagovat a pak už to holt pojede.

Už ted mám ale jasný plány na prázdniny. Hned po přijímačkách se s pár lidma chystám na Votvírák.
Hrozně se těším! Konečně na víkend pryč z Prahy s fajn lidmi a užít si koncert T. Kluse, Kryštof, Xindla a podobných.
Pak se ségrou plánujeme výlet do Madarska, návštěva lázní a ochutnání nějakého pořádně kořeněného guláše :)
Další plán je, že se pojede s pár lidmi na Mácháč pod stan. Na to se nehorázně těším. Už aby bylo tohle příšerně stresující období za mnou a já si mohla tohle všechno plně užít.

Myslím, že je to alespon z části všechno co jsem chtěla napsat. Téžko říct, jestli to bude ještě někdo číst, ale kdyby jo tak doufám, že jste takovýhle můj dlouhý výlev přežili :D

Tak se zatím mějte :)

Suz