Květen 2013

Odmaturováno, léto čeká.

27. května 2013 v 13:45 | Suzzy
Tak myslím, že už z nadpisu je jasné o čem bych Vám ráda pověděla. Je to moje maturita, která dopadla nad moje očekávání.
Nad očekávání znamená, že jse modmaturovala s vyznamenáním :)
Dost těžko se mi to mu věří, a přeci jen, nikdo na to bohužel ohledy brát nebude, ale pro můj osobní pocit je to neuvěřitelně nádherný pocit.

Praktickou část jsem zbládla na 1, písemnou část jsem zvládla trošku s depresemi, protože jsem nevěřila, že by mohly dopadnout dobře a nakonec ústní část, která dopadla snad ze všeho nejlépe.
Maturovala jsem z češtiny, angličtiny, ekonomiky a mého profilového předmětu sociální péče a vše za 1!
Největší úspěch jsem měla u angličtiny což mi neuvěřitelně zalichotilo, když mě po zkoušce přišla pochválit moje angličtinářka a stejně tak můj třídní, že si ze mě všichni v komisi sedli na zadek :D no nádherně se to poslouchalo.

Takže nyní už mám maturitu skoro týden za sebou, ve čtvrtek jsem byla na prvním kole přijímacího řízení na Karlovu univerzitu a ve středu mě čeká druhé kolo tak snad to dopadne. 11. června mě čekají přijímačky na ČZU, na institut vzdělávání a poradenství tak snad se bude dařit, protože o tenhle obor vážně stojím.

No, jako odměnu jsem k maturitě dostala dovlenou k moři takže si rozhodně nemůžu stěžovat. Za pár dní budu slavit 19. narozeniny tak už začínám shromaždovat nápady na pořádnou oslavu :)
Od 14 - 16. června se chystám s kamarádama na Votvírák. Nehorázně se těším, celá banda hezky se stany někde za Prahou, zní to skvěle.
Mimochodem, Majáles byl taky skvělý, ten jsem tu ještě nezmínila, i když už je to docela doba :D
Kryštof s Tomáškem mě totálně dostali. Hrozně se těším až je na Votvíráku zas uvidím.

Tohle léto zkrátka vypadá hodně dobře takže doufám, že všechno vyjde.

Ted, když mám po maturitě, vůbec se mi to mu nechce věřit, ale už dva dny sedím doma a bud si čtu knížky, které se mi za tu dobu nashromáždily a nebo koukám na seriály co mi doporučili známí.

Takže, volnému času a relaxu zdar! :)


Dear darlin, please excuse my writing.

23. května 2013 v 21:12 | Suzzy |  ♥ Music
Nonstop, celý den. Zamilovala jsem se do ní. Zamilovala jsem se do něj.