Červen 2013

Jugi a Volt - UDG :)) fotografie

27. června 2013 v 20:01 | Suzzy |  ♥ Fotografie
Těžko se tomu věří, ale přeci jen se mi sem ty fotky podařilo nahrát takže Vám sem opožděně přidávám fotky s bubeníkem a kytaristou UDG z Votvíráku :))

VOTVÍRÁK 2013, Hlavní hrdinové - UDG, Kryštof a Klus

18. června 2013 v 14:30 | Suzzy |  ♥ Pár slov
Tak, podle očekávání, Votvírák dopadnul nadmíru skvěle a já jsem v sobotu večer odcházela naprosto spokojená :)

Na nádraží do Milovic jsem dorazila v pátek kolem třetí hodiny, což znamená, že jsem měla ještě dost času na to, abych se rozhlédla po třech stageích, stáncích a celkově po areálu, který se začínal nezadržitelně plnit.
Nevím, zda to bylo z toho horka nebo prostě jen z toho, jak obrovské to tam bylo, že jsem se cítila celkem zmateně. To víte, poprvé na Votvíráku a ještě sama. Pár lidí ode mě mělo zpoždění a tak jsem vlastně skoro celý víkend musela zmáknout sama. Ale to mi nakonec vůbec nevadilo.

V pátek jsem jela do Milovic popravdě za jediným cílem a to vidět kapelu UDG. Měla jsem úžasnou kliku, před stage jsem se dostala dostatečně brzy a tak jsem si zabrala krásné místečko ve 2. řadě.
Kluci zrovna dorazili na podium, kde probíhala zvuková zkouška.
Celkový koncert byl celkem krátký, což mě trošku zamrzelo, ale i tak, výborný zážitek, skvělá atmosféra, úžasná odezva od fanoušků a především úžasná odezva od kapely.

V šest hodin byla ohlášená autogramiáda UDG, které jsem se nakonec taky zúčastnila, ale jelikož jsem přišla pozdě, stihla jsem podpis jen od bubeníka Tomáše, basáka Pavla a kytaristy Bohouše.
Za to jsem od Jugiho a Volta ulovila fotku! Mrzí mě, že tam bylo tolik lidí, chtěla jsem se vyfotit i s Pavlem (který se mi moc líbí :D .. protože, když jsem od něj přebírala vstupenku s podpisem a věnováním, poděkovala jsem a on mi řekl jen "To Já děkuju Barčo" a já jsem šla málem do kolen :D, ale fotku jsem už nestihla :( .. ) a Petrem, ale ten byl bůh ví, kde.
Takže ted mi na nástěnce vysí podepsaná vstupenka z Votvíráku a fotky s klukama mám na tapetě notebooku :D

Další den jsem dorazila za cílem vidět Xindla X, který opět nezklamal a byl bombový, hned za ním nastoupil Kryštof, který mě přesvědčil, že je naprosto skvělý zpěvák a ještě lepší bavič! Poprvé jsem ho viděla na letošním pražském Majálesu a... nemám slov. Neuvěřitelně jsem si jeho show užila, navíc opět ze 2. řady.

A poslední cíl mé cesty byl Tomáš Klus. Na toho jsem s úsměvem hleděla ze 4. řady (tady to už s místy bylo dost těžké, lidé byli neúnavní a cpali se bez nějakých cavyků dopředu) a fakt jsem si jeho a Jiříkovu show užila :)
Jíra na tu kytaru fakt válí, to Vám povím :)

No, a večer jsem to zabalila a posledním vlakem se vydala domů.

Ted už třetí den nedělám nic jiného než, že poslouchám UDG, koukám na jejich fotky, sháním nějaké informace, protože toho o nich moc nevím a navíc Voltík si mě přidal na Fb :D ... kravina, vím, ale já jsem z toho strašně štastná a rozhodla jsem se, že se na nějaký jejich koncert vydám at si je do syta užiju :)

Takže tolik z úžasného festivalového víkendu, doufám, že jste si ho taky užili at už jste byli kdekoliv :)

Mějte se fajn a užívete tohodle počasí. Nebude tu věčně ;)

PS: chtěla jsem sem dát fotky s klukama, ale nejdou mi nahrát :/ .. později to zkusím znovu :)