Plutofest 2013 s UDG!

21. července 2013 v 17:05 | Suzzy |  ♥ Fotografie
Neuvěřitelné.

Někdo během víkendu seděl doma, někdo se válel někde u vody a někod se trápil v práci.
Já, mezi tím vším jsem zažívala ten nejúžasnější víkend z celých prázdnin!

Píše se den 20.7.2013
pardon, chtěla jsem začít zajímavě :D zkrátka.... V pátek jsem dorazila za kamarádkou Aničkou do Slaného, odkud jsme následující den vyrazily do Peruce u Loun, kde se konal 9. ročník Plutofestu, kde měla vystoupit i kapela UDG.

Byla to spíš taková vesnická slavnost, ale zase proč ne. Alespon jsme se nemusely nikam cpát a vybojovávat si místa násilím.

Zážitků a dojmů mám ze soboty mnoho.
Odchytly jsme si Pavla, basáka, který nás později zavedl za klukama k dodávce, kde jsme se vyfotily s každým členem zvlášt a nakonec i s celou kapelou. Nechaly jsme si podepsat trička Los UDGos, které jsme si nechaly vyrobit speciálně kvůli nim :))

Po prohození pár slovíček jsem je s Aničkou opustili, aby se mohli připravit na zvukovku. Hned jsem oběhly ten plot a pelášily k zábranám, aby se přeci jen nestalo, že nám někdo zabere místo v první řadě uprostřed.

Koncert začal výborně písní V atmoséfrách z jejich posledního alba a pokračovala písněmi typu: Kdy zas blíž, Nad Letnou, Vzdálení, Kurtizána, mix Zpěvů deště a Ruské rakety, Chimér a Kissy, Sám spát, Ztraceni v inspiracích, Pádové otázky u kterých mimochodem ke mě Petr přišel a kousek refrénu jsem si s ním zazpívala :)) a samozřejmě nemohl chybět jedinečný Hvězdář :))

Vážně jsem si to krákorání do mikrofonu užila, jak na mě všichni koukali a navíc to, že Petr stál hezky u mě :D

O chvíli později jsem skončila celá politá vodou od Volta, který v mé nestřežené chvíli seskočil z podia, doběhnul přímo přede mě a Aničku a krásně mě zlil, že to můj foták ustál jen tak tak :D

Kdybych měla hodnotit koncert ze strany kluků, věřím, že byli nadšení. Ne jen z toho důvodu, že Peruc je rodná vesnička dvojčat Petra s Pavla, ale myslím, že kluci byli dost nadšení i z nás dvou fanynek, které přijely do Peruce jen kvůli nim a navíc od samého začátku dávaly najevo, že jsou fanynky, jak se sluší a patří! :))


Moje první fotka s Petrem :))

Jugi :))

Volt:)

Pavlík a jeho "Pojď ke mě" :D :)) tak jsem šla :D

Adam :))

Bobo a jeho nejvřelejší obětí :))

S Aničkou :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 báři báři | Web | 22. července 2013 v 2:01 | Reagovat

No, tak hlavně, že sis to užila. :) Já bych do toho mikrofonu asi nezazpívala, bych se styděla :D Ale byla jsem na nich na Majálesu a byli špičkoví :)

2 Suzzy Suzzy | Web | 22. července 2013 v 10:21 | Reagovat

[1]: Užila na 100%, nedalo se nic vytknout :))
No já byla tak štastná, že za mnou Petr přišel, že mi to bylo asi jedno :D
Věřím tomu! Nenapadlo by mě, že i česká kapela u mě může vyvolat takovou radost, když je vidím nebo jen slyším :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama