Červenec 2014

7. Nesmyslný článek - Chyběl jsi mi, ty můj tmavý světe

2. července 2014 v 19:59 | Suzzy |  Nesmyslné články
Tak na tohle se dá říct jen "Páni". Nebyla jsem tu celých 9 měsíců! Před rokem by mě ani ve snu nenapadlo, že bych se na svůj milovaný blog takhle vykašlala. Ale, jak na to koukám, v tu dobu mi začala opět škola a to jdou všechny "nedůležité" věci stranou.

Za tu dobu co jsem se svému blogu přestala svěřovat, se toho stalo skutečně moc. Člověk by nevěděl, kde začít. Ale tou hlavní věcí byl můj nástup na vysokou školu. Teď můžu jen kroutit hlavou nad tím, jak neuvěřitelně ten školní rok utekl. Minulý pátek jsem úspěšně poslední zkouškou ukončila svůj první ročník na Karlově univerzitě a začaly mi prázdniny.
Docela se divím, že jsem se ani nechlubila úspěšnými výsledky, jak bylo dříve mým zvykem :)
Každopádně předměty jako je moderní či biblická hebrejština, dějiny starého Izraele nebo židovské tradice a zvyky mám za sebou, takže jsem celkem spokojená.

Další velkou věcí za uplynulých devět měsíců bylo, že jsme společně s Mily vyrazily oslavit nový rok do Londýna. Byl to nejúžasnější výlet a silvestr jaký jsem zažila. Atmosféra byla neuvěřitelná, ohňostroj dech beroucí, prostě ideální zakončení celkem nudného roku.

Do nového roku jsem vykročila, v té době, již s novým přítelem. Se kterým jsem vlastně do teď. Jsme spolu už 8 měsíců. Vlastně jsem překvapená, že hned, jak jsem ho poznala, jsem to sem nenapsala. Moc dobře si pamatuji, jak jsem vás zahrnovala blbostmi ohledně Italů a dalších cizinců, které jsem potkávala každý den a když jsem zjistila, že jsem poznala někoho, s kým jsem ochotná strávit svůj život, nechala jsem si to raději pro sebe.
V tu dobu jsem ještě netušila, jakým peklem mě tenhle člověk provede, ale asi mi to jen dokázalo, že zrovna on je ta osoba, pro kterou jsem schopná udělat všechno a že to není vztah jen tak do vzduchu. Teď sentimentálně vzpomínám, jak jsme se poznali. Ještě dnes si detailně vybavuji ten den. Jak se nabídnul, že mě sveze domů, jak jsem o něm okamžitě musela říct své ségře, přesto, že jsem v tu chvíli byla s někým jiným. Přesto jsem z něj byla tak vedle, že jsem neváhala se s nejmenovanou osobou rozejít a čekat, jak to dopadne s P.
No a najednou je z toho již osmiměsíční vztah, který bych za nic nevyměnila.
Musím také podotknout, že jsme se poznali na vysoké, studovali jsme stejný obor. Tím mi evidentně imponoval ještě víc. A je tomu tak do dneška.

No a jedna z posledních větších událostí bylo, že jsem v červnu oslavila své 20. Narozeniny. Je to možné? Přišla jsem o svou náctiletou koncovku a začala třetí desítku. Děs.

Vlastně mě ani nenapadla otázka, zda tenhle článek bude někdo číst. Tři čtvrtě roku jsem se tu neukázala a najednou přijdu zase se svými výlevy. Pokud si to někdo přeci jen přečte, oznamuji rovnou, že se na blog nevracím, alespoň ne nijak aktivně. Třeba tu ale sem tam nějaká maličkost přibude, když mám teď toho času na rozdávání J

Mějte se fajnově a užívejte


Suz